komandos walka wręcz detektyw

Rozwój, Innowacje i Nowe Perspektywy — Aktualności od Komandosa — Wrocław

Jesteśmy zawsze w ruchu! Nieustannie pracujemy nad dostarczaniem Wam najnowszych rozwiązań i wysokiej jakości usług. Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma ekscytującymi wydarzeniami, które zaszły w ostatnim czasie.

Licencja Detektywa — Nowe Horyzonty: Gratulacje dla naszych nowo wykwalifikowanych detektywów!

Ukończyliśmy intensywny kurs, który pozwolił im zdobyć licencję detektywa. Już teraz składają wnioski do Wydziału Postępowań Administracyjnych, a już wkrótce dołączą do dynamicznego świata detektywistycznego.

Otwarte Zapisy na Kursy: Wysłuchaliśmy Waszych potrzeb!

Dlatego już od 20 sierpnia bieżącego roku otwieramy kolejne zapisy na Kurs Kwalifikowanego Pracownika Ochrony (KPOF).

A to nie koniec! Już 26 września startujemy z kursem doskonalącym (DKPOF) dla IPN Wrocław. To doskonała okazja do rozwoju i podniesienia swoich umiejętności.

Pełne Spektrum Wiedzy i Praktyki: Nasi trenerzy to eksperci w dziedzinie ochrony i detektywistyki. Na naszych zajęciach poruszamy zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Doskonalimy taktyki interwencji, naukę obsługi środków przymusu bezpośredniego, a także planujemy zajęcia strzeleckie. U nas rozwijasz się w pełnym zakresie.

Jeśli szukasz wyjątkowych szkoleń, które połączą teorię z praktyką, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie, abyśmy razem mogli dążyć do doskonałości. Wysłuchamy Twoich potrzeb i dostosujemy nasze kursy do Twoich celów. Wspólnie tworzymy przyszłość z nowymi umiejętnościami i wyzwaniami.

Zapraszamy do działania razem z nami! Skontaktuj się już dziś i rozpocznij swoją podróż w świecie ochrony i detektywistyki.

Więcej informacji i jak się zapisań na szkolenie TUTAJ

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Kwalifikowanego Pracownika Ochrony zapraszamy TUTAJ

Działamy dla Ciebie, Komandos Wrocław.